JOB

TISCHLER

Do našeho výrobního týmu přijmeme:

Truhláře pro montáž a výrobu nábytku

Montáže nábytku jsou prováděny v zahraničí hlavně Rakousko, Německo.

Práce je velmi dobře finančně ohodnocena. Samozřejmností jsou zahraniční diety, placené ubytovaní v místě montáží a dopravné.

Místo je vhodné pro OSVČ, vyučené truhláře, nábytkáře!

Požadujeme :

  • vyučení v oboru,
  • přijmeme i absolventy nábytkářských, truhlářských škol (praxe - výhodou - né podmínkou),
  • ochota pracovat ve směnném provozu,
  • manuální zručnost,
  • pečlivost,
  • smysl pro detail
  • zkušenosti s výrobou a montáží nábytku,
  • ŘP sk. B. - výhodou.

V případě zájmu zašlete stručný životopis a telefonický kontakt na personální odd. - empfang@kitzberger.com.

Na základě zaslaných podkladů budete pozvání na pohovor do společnosti.

AV

Do svého týmu přijmeme vhodného kandidáta na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER (při výrobě nábytku a montáží) s perfektní znalostí NJ

Stručná náplň práce:

  • koordinace projektů montáže nábytku
  • koordinace technické přípravy výroby (řízení konstruktérů a ostatních členů technické kanceláře)
  • koordinace mezi výrobou a montáží
  • jednání s architekty v NJ jazyce
  • dohled a organizace montáží v Rakousku a Německu (1-2 dny v týdnu)
Požadujeme:
  • min. SŠ v oboru výroba nábytku
  • min. 5 let praxe na podobné pozici v daném oboru (výroba nábytku, dřevařství, atd.)
  • znalost AUTOCADU
  • zkušeností s realizací projektů (vybavování interiérů, atd.)
  • výbornou znalost NJ - podmínka (znalost AJ výhodou)
  • komunikativnost, organizační schopnosti, samostatnost, flexibilitu, aktivitu, zvládání stresu
  • ŘP sk. B (ochota cestovat po Evropě)
Nabízíme:
  • zajímavou práci
  • spolupodílení se na rozvoji nových projektů
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příjemný kolektiv

MASCHINENBEDIENER

Seřizovač a obsluha dřevoobráběcího CNC stroje

Požadujeme:

  • SŠ v technickém oboru,
  • minimálně 3 - 5 let praxe na CNC strojích,
  • výborná orientace v technické dokumentaci,
  • zkušenosti s obsluhou a seřizováním CNC strojů,
  • manuální zručnost - zaměření na detail,
  • samostatnost a loajalita

FAHRER

Řidiče pro dopravu nábytku + doprava zboží v rámci ČR a EU.

Požadujeme:

ŘP skup. C+E - praxe s řízením NA nad 7,5tuny nejm.2 roky Vyučen

Znalost NJ - výhodou

Člověka časově flexibilního, samostatného a spolehlivého Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • stálou práci
  • odpovídající platové ohodnocení a firemní bonusy (čistý příjem (mzda + dieta) až 30.000,- CZK.)

Kontakt

V případě zájmu - zašlete telefonický kontakt na vedení společnosti:

Email: empfang@kitzberger.com

Telefon: +420 604 281 366